Mobilyada Çağdaş Modern Kaliteli Güncel Tasarım Estetik Sağlam Yenilikçi Rahat çizgi

Kurulduğumuz günden bu yana, değerlerimizden hiçbir ödün vermeden, bir mobilya markası olma yolundaki serüvenimize devam ediyoruz.

1963 yılında ufak çaplı bir imalat olarak doğan Aydar Mobilya, bugün sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Bu noktaya ulaşmak dogru stratejiler yaratma ve bu stratejilerin ışığında basarılı aksiyonlar alabilmenin getirisidir.

Yolculuğumuzda meydana getirdiklerimiz, bizi tercih eden evlerin değerini arttırırken, eş zamanlı olarak zihinlerdeki Aydar Mobilya algısına da katkıda bulunmuştur. Böylece iyiyi sunmanın yükü omuzlarımıza yüklenmistir.

Bu yükün bilincinde bir marka olarak, müşterilerimizi her daim memnun etmek için modern degerler ısıgında yürümeye devam edecegiz.

Aydar Mobilya
Lütfullah Ümit Aydar


Değerlerimiz

Başkalarına bize davranılmasını istediğimiz gibi davranırız. Birbirimize güvenir saygı duyarız. Çalıskan, üretken, güvenilir ve dürüstüz. Bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırız. Değişime ve değiştirmeye açığız.

Müşteri Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarız. Müşteri memnuniyeti için sürekli çaba sarf ederiz. Kalitemiz ve kaliteli ürünlerimizle farklıyız. Topluma ve çevreye duyarlıyız.

Montaj ve Kurulum

İzmir içine gönderilen ürünlerde montaj, kurulum ve tasıma ücretsizdir. İzmir dışına gönderilen ürünlerin kurulum ve montaj hizmeti bedelsizdir, sadece mesafeye göre taşıma ücreti talep edilmektedir.

Satış Sonrası Servis

Aydar Mobilya garanti kapsamındaki tüm ürünlerde, ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Tüketiciden kaynaklanmayan hatalarda, parçaların arıza tespiti uzmanlarca ücretsiz olarak yapılır. Arıza tespit edilmesi halinde, tüketiciden herhangi bir ücret talep edilmeksizin servis ve bakım hizmeti gerçekleştirilir.

Tüketiciden kaynaklanan hatalarda ise arıza parça gerektirmeyen, yanlızca bakımla giderilebilecek bir sorunsa hiçbir ücret talep etmeksizin ücretsiz servis ve bakım hizmetinin verilmesi sağlanır.

0
0
0

Mağazamızdan görüntüler

YouTube kanalımız